Home » Over Memo » Medewerkers

Medewerkers

Directie
Peter Steenkist
Marjon van Rees
Beleidsstaf
Ivo Uijt de Haag
Front Office (secretariaat)
Lieselotte Vlaming
Janita den Engelsman-Elenbaas
Mirjam van Uum-Bosters
Nathalie Morin
Mascha Hoetelmans
Financiële administratie
Bart Stalpers
Miranda van Brouwershaven
Chantal Janvier-van Hees (Jeugdwet)
Personeelsadministratie
Mariëtte van der Avert
Kwaliteit
Lieselotte Vlaming, Functionaris Gegevensbescherming (FG)
Medische Staf
Jan van Borssum Waalkes, psychiater
Harm Wanmaker, psychiater
Joyce Goris-de Geus, kinderarts
Behandelteam Volwassenen
Esther MacLeod-Kuik, GZ-psycholoog/psychotherapeut
Pieter van der Heijden, GZ-psycholoog
Anouk Boeijkens-van den Bosch, psycholoog (GZ-psycholoog i.o.)
Merel Huyge, psycholoog (GZ-psycholoog i.o.)
Kirsten Flore, psycholoog
Patricia Hulsman, psycholoog
Marianne Bosman, vaktherapeut Psychomotorische Therapie (PMT)
Peter Steenkist, sociaal psychiatrisch verpleegkundige
Behandelteam Jeugd
Masjenka Dubbeldam, (meewerkend) teamleider, GZ psycholoog
Marlotte Buijs, GZ-psycholoog
Alexandra Costantini, GZ-psycholoog
Femke van Eekelen, kinder- en jeugdpsycholoog NIP (GZ-psycholoog i.o.)
Anouk Boeijkens-van den Bosch, psycholoog (GZ-psycholoog i.o.)
Tanja van der Knaap, psycholoog
Jill van de Kasteele, psycholoog
José Schuttert, psycholoog
Marijke van den Berg, orthopedagoog
Thessa de Roo, ouderbegeleiding
Meta Severin, systeemtherapeut
Anouk Lauwerijssen, systeemtherapeutisch werker
Anna Bosman, vaktherapeut Psychomotorische Therapie (PMT)
Marjon van Rees, sociaal psychiatrisch verpleegkundige
Wonen met Zorg
Ilona Leenaarts, teamleider
Yolanda Postigo, senior woonbegeleider
Dennis Herrie, senior woonbegeleider
Merel Janssens, senior woonbegeleider
Bas van Broekhoven, woonbegeleider
Hanneke Silvius, woonbegeleider
Sigrid de Cock, woonbegeleider
Wanda Loos, woonbegeleider
Leila Ait Hamou, BBL-er
Jeugdgroepen
Marjon van Rees, (meewerkend) teamleider, sociaal psychiatrisch verpleegkundige
Sandra van Zessen, senior begeleider
Marlein van Nispen, senior begeleider
Kübra Acer, senior begeleider
Denise Swenne, junior begeleider
Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO Ambulant)
Peggy Bogers, (meewerkend) teamleider, senior ambulant begeleider
Josta Witte-Grinwis, senior ambulant begeleider
Marleen Dolné-IJlst, senior ambulant begeleider
Monique Waarts-Michaël, senior ambulant begeleider
Wendy Pelle, senior ambulant begeleider
Susanne van Brero, senior ambulant begeleider
Ingrid Valentin, senior ambulant begeleider
Marlein van Nispen, senior ambulant begeleider
Arbeidstraining, Dagbesteding en Onderwijsbegeleiding
Ilse Stecher, teamleider
Jurgen Mulders, senior (traject)begeleider Arbeid
Sjoerd van der Linden, senior begeleider
Sandra van Zessen, senior begeleider
Kübra Acer, senior begeleider
Marc Bastiaansen, leermeester Koken & Bakken
Ludy Tunders, leermeester Houtbewerking/beheer gebouwen en installaties/TD
Rinus Ludwig, assistent technische dienst (TD)
Emiel Lich, assistent technische dienst (TD)